Arbeidarpartiet

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Stian Øye Lokallagsleiar Nye Sogndal  48147061 stian.oye@gmail.com
Cecilie Njøs Høgheim Gruppeleiar Leikanger   cess_njoes@hotmail.com
Kjetil Kvåle Gruppeleiar Sogndal   95206574 kjetil@kpsf.no

Framstegspartiet

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Rita Navarsete Gruppeleiar og lokallagsleiar Sogndal 48054371 ritanavarsete@gmail.com

Høgre

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Øivind Fagermoen Gruppeleiar og lokallagsleiar Balestrand 95067261 oifager@me.com
Einar Vatlestad Gruppeleiar Sogndal 90100865 ein-vat@hotmail.no

Kristeleg folkeparti

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Ellen Oddrun Smenes Lokallagsleiar Nye Sogndal  90086254 ellen.smenes@gmail.com
Frode Holgersen Gruppeleiar Balestrand    
Frode Bøthun Gruppleiang fellesnemnd Balestrand 97101796 frode.bothun@gmail.com
Gunnar Stundal Gruppeleiar Sogndal 90100803 gstunda@online.no

Senterpartiet

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Roy Kennet Rendedal Lokallagsleiar Balestrand    
Bente Sønsthagen Lokallagsleiar Nye Sogndal Sogndal 41464662 s_bente@hotmail.com
Arnstein Menes Gruppeleiar fellesnemnda Balestrand 41672733 arnstein.menes@sfj.no
Sindre Ramung Børsheim Lokallagsleiar Leikanger    
Ole Simen Nesdal Gruppeleiar Leikanger 99607677 olenes@vegvesen.no
Laura Kvamme Gruppeleiar Sogndal 91363327 laurakv@online.no

 

Sosialistisk venstreparti

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Steinar Øydvin Lokallagsleiar Nye Sogndal 97170381 soeydvin@online.no
Aud Kari Isane Gruppeleiar Balestrand 97594200 aud.kari.isane@skatteetaten.no

 

Venstre

Namn Rolle Stad Telefon E-post
Are kvistad Lokallagsleiar Nye Sogndal 47807910 are.kvistad@me.com
Jarle Geithus Gruppeleiar Balestrand 41011606 jargei@online.no
Marit Mellingen Gruppeleiar Leikanger 47252209 maritmellingen@gmail.com
Trude Risnes Gruppeleiar fellesnemnd Leikanger 48168287 trude.risnes@gmail.com
Eva Ramstad Gruppeleiar Sogndal 99227222 o.ramsta@online.no